Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Przyjdź, posłuchaj i pomóż!

Już 7 czerwca w auli Zespołu Szkół Mechanicznych w Opolu odbędzie się koncert na rzecz rodzinnego domu dziecka w Domecku. Występ chrześcijańskiego zespołu „Fileo” będzie okazją nie tylko do chwili refleksji, ale także do tego, by osobiście zaangażować się w pomoc tym, którzy potrzebują jej najbardziej – dzieciom.

– Rodzinne domy dziecka to miejsca, w których dzieci zaznają domowego ciepła – mówi Felicyta Kościółek z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Opolu. – To, co należy podkreślić, to ich wspaniali opiekunowie – „ciocie” i „wujkowie”, którzy z poświęceniem zapewniają podopiecznym to, czego najbardziej potrzebują – uwagę, opiekę i miłość.

Rodzinny dom dziecka w Domecku istnieje już od ponad roku i ma obecnie pod swoją opieką szóstkę dzieci. Podczas koncertu do puszek kwestarskich będą zbierane pieniądze, które wspomogą jego działalność.

Grupa „Fileo”, która wystąpi w koncercie, to pełni entuzjazmu młodzi ludzie, tworzący muzykę z pogranicza gospel oraz tradycyjnych pieśni chrześcijańskich. Każdy ich utwór to zarówno przeżycie estetyczne, jak i pełna refleksji i zadumy podróż po świecie nieprzemijających wartości. W trakcie koncertu usłyszymy m.in. utwory z ich najnowszej płyty pt. O Miłości. Zespół ma już za sobą wiele występów w całej Polsce, chętnie wspierając inicjatywy dobroczynne. Tym razem zaśpiewa dla dzieci z Domecka.

Początek koncertu 7 czerwca, o godzinie 17 w Zespole Szkół Mechanicznych w Opolu, przy ul. Osmańczyka 22. Wstęp wolny.

Organizatorami wydarzenia są Kościół Adwentystów Dnia Siódmego w Opolu i Chrześcijańska Służba Charytatywna przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie. Imprezie patronują TVP Opole, Radio Opole, dziennik Nowa Trybuna Opolska oraz portal 24opole.pl.

Wysłuchaj spotu zapowiadającego koncert (poniżej).

Pobierz plakat (poniżej). 

Zapisz się na Newsletter
Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij