Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Przyjdź, posłuchaj i pomóż!

Już 7 czerwca w auli Zespołu Szkół Mechanicznych w Opolu odbędzie się koncert na rzecz rodzinnego domu dziecka w Domecku. Występ chrześcijańskiego zespołu „Fileo” będzie okazją nie tylko do chwili refleksji, ale także do tego, by osobiście zaangażować się w pomoc tym, którzy potrzebują jej najbardziej – dzieciom.

– Rodzinne domy dziecka to miejsca, w których dzieci zaznają domowego ciepła – mówi Felicyta Kościółek z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Opolu. – To, co należy podkreślić, to ich wspaniali opiekunowie – „ciocie” i „wujkowie”, którzy z poświęceniem zapewniają podopiecznym to, czego najbardziej potrzebują – uwagę, opiekę i miłość.

Rodzinny dom dziecka w Domecku istnieje już od ponad roku i ma obecnie pod swoją opieką szóstkę dzieci. Podczas koncertu do puszek kwestarskich będą zbierane pieniądze, które wspomogą jego działalność.

Grupa „Fileo”, która wystąpi w koncercie, to pełni entuzjazmu młodzi ludzie, tworzący muzykę z pogranicza gospel oraz tradycyjnych pieśni chrześcijańskich. Każdy ich utwór to zarówno przeżycie estetyczne, jak i pełna refleksji i zadumy podróż po świecie nieprzemijających wartości. W trakcie koncertu usłyszymy m.in. utwory z ich najnowszej płyty pt. O Miłości. Zespół ma już za sobą wiele występów w całej Polsce, chętnie wspierając inicjatywy dobroczynne. Tym razem zaśpiewa dla dzieci z Domecka.

Początek koncertu 7 czerwca, o godzinie 17 w Zespole Szkół Mechanicznych w Opolu, przy ul. Osmańczyka 22. Wstęp wolny.

Organizatorami wydarzenia są Kościół Adwentystów Dnia Siódmego w Opolu i Chrześcijańska Służba Charytatywna przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie. Imprezie patronują TVP Opole, Radio Opole, dziennik Nowa Trybuna Opolska oraz portal 24opole.pl.

Wysłuchaj spotu zapowiadającego koncert (poniżej).

Pobierz plakat (poniżej). 

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij